Teknoloji

Xbox Game Pass Ultimate abonelerine büyük sürpriz: 3 ay ücretsiz Apple Music

Microsoft’un Xbox Game Pass Ultimate avantajları, artık önemli bir rakibin sunduğu bir hizmeti de içeriyor. Şirket, Game Pass Ultimate abonelerine üç aylık ücretsiz Apple Music denemesi sunmaya başladı.

31 Mart 2023’e kadar Apple Music denemesini talep edebilirsiniz. Bunu konsol üzerinden, Windows için Xbox uygulamasından ya da taşınabilir uygulamadan yapabiliyorsunuz. Aslında bu promosyona Apple TV+ da dahil fakat ülkemizde yalnızca Apple Music avantajından yararlanılabiliyor.

Apple ve Microsoft’un birlikte çalışmaya başlaması, bir dönem adeta kanlı bıçaklı olan iki şirket açısından oldukça ilginç. Bu yeni avantajın haricinde artık Windows 11’in mahallî Fotoğraflar uygulamasında iCloud Fotoğrafları kitaplıklarına da erişebiliyoruz.

3 ay parasız Apple Music nasıl alınır?

  • Xbox Game Pass Ultimate üyesiyseniz, konsolunuzdan, Windows Game Pass uygulamasından ya da taşınabilir Game Pass uygulamasından Avantajlar kısmına girin.
  • Burada sunulan avantajlar ortasında “3 ay ücretsiz Apple Music” seçeneğini göreceksiniz.
  • Bu seçeneği seçtiğinizde, “Bağlantı al” kutucuğunu içeren yeni bir kısım açılacak. Burada sunulan ilgili ilişkiyi takip ederek 3 aylık fiyatsız Apple Music denemesini başlatabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu